serwis komputerów włocławek

Pro-comp.pl

W naszej firmie obecnie jest zatrudnionych 5 osób. Każda z nich jest odpowiedzialna za inny dział naszej działalności. Nie ma dla nas sprawy nie do rozwiązania dotyczącej problemów z komputerami, oprogramowaniem, czy sprzętem drukującym. Od roku także staramy się rozwiązywać problemy co do rozliczeń fiskalnych naszych klientów. Przyjdź i się przekonaj o naszej fachowości.

Biuro rachunkowe

W 2022 roku rozszerzyliśmy naszą działalność o usługi rachunkowe. Nasi pracownicy pomagają podczas zakładania działalności gospodarczej, rozliczeń z ZUS i Urzędem Skarbowym. Jesteśmy w stanie doradzić co do zakupu komputera, drukarki i wdrożenia oprogramowania w celu usprawnienia prowadzenia działalności.

włocławek

InsERT

Od początku naszej działalności związaliśmy się z firmą Insert i wykorzystywaliśmy jej oprogramowanie w codziennej pracy. W 2021 roku sprostaliśmy wymaganiom firmy w Wrocławia i uzyskaliśmy tytuł „Partnera Insert”, co jest gwarantem naszej fachowości w doborze odpowiedniego oprogramowania dla twojej firmy. Coroczne egzaminy i szkolenia umożliwiają nam poznawać najnowsze rozwiązania dotyczące nowych produktów wprowadzanych na rynek sprzedaży.

PWPW SIGILLUM

Już od paru lat współpracujemy z Państwową Wytwórnią Papierów Wartościowych co do możliwości wygenerowania i posiadania podpisu kwalifikowanego ( podpisu elektronicznego) przez naszych klientów. Wszystkie formalności są załatwiane on-line i tylko sam moment wygenerowania podpisu elektronicznego odbywa się w naszym punkcie. Więcej informacji na stronie: www.sigillum.pl

E-sport

Już od wielu lat jesteśmy współorganizatorami włocławskich turniejów: „Pro Gaming Cup”. Są to turnieje, które przyciągają szerokie szerze uczestników i kibiców spragnionych e-sportowych emocji. Zapraszamy do odwiedzin naszej strony dotyczącej e-sportu, gdzie znajdują się aktualne i archiwalne wiadomości dotyczących naszych turniejów. Przypomnę, że pierwszy turniej był organizowany w 2013 roku, a tym samym w tym roku będziemy obchodzić 10-lecie.

ODEZWIJ Się DO NAS

Jakieś pytania? Zawsze jesteśmy otwarci
na rozmowy o nowych projektach,
kreatywnych możliwościach i o tym,
jak możemy Ci pomóc.

ksero papieru włocławek

Dane Kontaktowe

Sprzedaż: 54 232 48 71
Serwis: 544 111 555
Biuro Rachunkowe: 54 234 24 38
Gmail: biuro@pro-comp.pl

Królewiecka 34, 87-800 Włocławek

Copyright © 2023 Pro-Comp.pl. All Rights Reserved.

Made by Kajetan Marcinkowski stromk.pl